Victoria apartament, noclegi

Kontakt

 

Witamy Państwa serdecznie,

W roku 2008 Apartament Victoria15 stał się realizacją naszego marzenia o własnym cichym zakątku w górach. Stał się miejscem odpoczynku od miasta i wieżowców, które widzimy każdego dnia z naszego warszawskiego mieszkania. Marzenie to kosztowało nas wiele czasu i pracy, ale w końcu udało się - nareszcie mamy swój wymarzony górski kąt. Ponieważ od Ruzomberka dzieli nas prawie 500km i nie możemy tu bywać tak często jak byśmy chcieli, dlatego postanowiliśmy wynajmować nasz apartament również innym miłośnikom górskiego wypoczynku.

Apartament przygotowaliśmy dla siebie, własnymi rękami, dlatego nie ma on klimatu schroniska, pensjonatu czy hotelu. Chcieliśmy się tam czuć jak w domu i z pewnością każdy z naszych gości natychmiast to zauważy. Włożyliśmy w to miejsce dużo serca i mamy nadzieję, że nasi goście docenią to, odpłacając się poszanowaniem dla naszej własności.

Na miejscu apartamentem zarządza profesjonalna firma, która w naszym imieniu przygotowuje mieszkanie, prowadzi 24h recepcję i na co dzień troszczy się o komfort naszych gości.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani wypoczynkiem w tym uroczym miejscu, prosimy o kontakt.

Zapraszamy!

Grzegorz Sierzputowski - tel. +48 884 969 700

fajnyapartament@gmail.com


Jak dojechać do apartamentu VICTORIA15?

 
W zależności skąd Państwo wyruszacie, możliwe są dwie główne drogi prowadzące do miejscowości Ruzomberok.
1) Z kierunków Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Śląsk proponujemy kierować się na Bielsko Białą, Żywiec a stamtąd do przejścia granicznego na przełęczy Glinne za Korbielowem. Trasa z Korbielowa do Ruzomberoka to 70km. Należy kierować się na Namestovo, Dolny Kubin i Ruzomberok.
 

2) Z kierunków Kraków, Lublin, Rzeszów kierujemy się na przejście graniczne Chyżne.
Trasa z Chyżnego do Ruzomberoka to około 60km. Należy kierować się na Trstenę, Dolny Kubin i Ruzomberok.
 

 
Wjeżdżając do Ruzemberoka od strony Dolnego Kubina należy po przejechaniu mostu skręcić na główną ulicę miasta w prawo. Po około 1,5km po lewej zobaczą Państwo stację Shell oraz TESCO – tam należy skręcić w lewo. Trasa prowadzi pod górę, dojeżdżają Państwo do jeziora a po przeciwległej jego stronie będzie widać apartamentowce.
 

 
Odległości od wybranych miast do Ruzomberoka:
- Kraków - 160km
- Katowice - 175km
- Łódź - 358km
- Wrocław - 365km
- Lublin - 435km
- Warszawa - 455km (przez Radom), 475km (przez Częstochowę)
- Poznań - 545km